4 eur.

Kaina 4 eur./vnt. Naujos kartos balinimo juostelės, pasižyminčios itin aukšta kokybe.
Naudojimas:
Juostelių uždėjimas:
Stovėdami prieš veidrodį, sausomis rankomis uždėkite juostelę geliu patepta puse ant dantų. Žiūrėkite, kad juostelė gerai priglustų prie dantų. Tą patį darykite tiek viršutiniams (jiems skirta ilgesnė juostelė) tiek apatiniams dantims.
Sulyginkite juosteles su dantenų linija ir paspauskite, kad dar geriau priglustų prie dantų paviršiaus. Šios plonos, lankščios juostelės prisitaikys ir atkartos Jūsų dantų formą, taip paskirstydamos balinamąjį gelį tolygiai po dantų paviršių.
Juostelių nuėmimas:
Dėvėkite juosteles tiek kiek rekomenduojama, nebalinkite per daug, nes dantys gali pajautrėti. Dažniausiai rekomenduojama dėvėti juosteles apie 30min. Nenaudokite vienos juostelės daugiau nei vieną kartą.
Nuvalykite, praskalaukite burną, jei nuėmus juosteles ant dantų liko gelio.
Po Crest dantų balinimo juostelių naudojimo, palaukę kelias minutes galite valyti dantis, tačiau švelniu šepetėliu ir fluorido neturinčia dantų pasta. Taip pat galite praskalauti burną dantų skalavimo skysčiu. Po balinimo Jūs  jau galite laisvai valgyti ar gerti, tačiau venkite bent 2valandas bet kokių dažančių produktų, tokių kaip kava, arbata, vynas, uogos ir pan. Po 2 dienų dantys tampa pastebimai baltesni.